De Onbeperkte Elfstedentocht

Het is bijna zover…de De Onbeperkte Elfstedentocht gaat op 15 september van start! Onze aangesloten leden Eric van Schie en Deverra Jansen lopen mee. Samen hebben zij al €798 opgehaald voor onze stichting! Hoe mooi zou het als we dit bedrag nog kunnen verhogen. Wilt u hen sponsoren?
Eric: https://onbeperkteelfstedentocht.nl/elfsteden/index
Deverra: https://onbeperkteelfstedentocht.nl/elfsteden/index

Namens het bestuur is Joop Renee op zondag 19 september aanwezig om Deverra aan te moedigen en na de finish de sponsorcheque in ontvangst te nemen. Wilt u ook meejuichen op zondag? Meld u dan vóór 15 september aan via info@stichtingquestion.nl of per WhatsApp (of telefonisch): 06-27168689. Dan stemmen we over het vervoer naar Leeuwarden met u af.

Natuurlijk kunt u ook Eric komen aanmoedigen! Hij doet op woensdag, donderdag en vrijdag mee. Hij finisht vrijdag in Workum (Weverwei 2). Op zaterdag en zondag loopt Deverra. Zij finisht zondag in Leeuwarden (Zaailand 106).

We wensen Eric en Deverra heel veel succes!

Reacties gesloten.